RenTec AS rådgivende ingeniør og utførende entreprenør innen RTB & RIGG i Norge.
Ledere
Rune Larsen
Daglig Leder
rune@rentec.no +47 909 84 747
Filip Mielow
Prosjektleder/Partner
filip@rentec.no +47 474 85 756
Stein Åkesson
Prosjektleder
stein@rentec.no +47 901 18 451
Anatolijs Papakuls
HR/Prosjekt leder
anatolijs@rentec.no +47 934 98 707
Marianne Larsen
Økonomi
marianne@rentec.no +47 414 62 051
Jannike Groth Fillingsnes
Økonomi
Håkon Salomonsen
Driftsleder - Bergen
haakon@rentec.no +47 414 62 052
Agnija Amane
Rekruttering ansvarlig
Rekruttering@rentec.no +47 555 99 666
Fylle ut skjemaet nedenfor
Mer Info
Fyll ut skjemaet for å kontakte oss :